خرید بک لینکاگر قصد خرید بک لینک دائمی و قدرتمند برای وب سایتتان را دارید توصیه می‌کنیم ابتدا این آموزش را دقیق تا انتها مطالعه کرده تا در حین خرید Backlink با اشتباهات جدی سایت خود را پنالتی نکنید.

خرید بک لینک آیا برای سئو می‌تواند مفید باشد و یا خطر جدی برای سایت محسوب می‌شود؟ جواب دادن به این سوال نیازمند تحلیل های دقیقی است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

برای آن‌که بدانید بک لینک چیست و چه کاربردی دارد بهتر است با یک مثال عامیانه آن را شرح دهیم.

بک لینک در حکم اعتبار برای یک مغازه‌دار است که هر چه در بازار خوش‌نام‌تر باشد و نزد مشتریان و کسبه به نام نیک شناخته شود به‌طور حتم دارای مشتریان بیشتر و محبوبیت بیشتر نزد دیگران است.

سایت شما بدون داشتن اعتبار در اینترنت و بالأخص نزد گوگل به‌طور حتم پیشرفت چشمگیری نیز نخواهد داشت. فروش زیادی در سایت شما انجام نخواهد شد، برندی معروف و شناخته شده‌ای نخواهید بود و ترافیک بسیار کمی هم به سمت سایت شما خواهد آمد.

 

خوب احتمالاً برایتان سؤال می‌شود چطور اعتبار سایت خودمان را بالا ببریم؟

جواب بسیار ساده است با بک لینک سازی، با بک لینک سایت شما به مرور زمان دارای اعتبار بالاتری خواهد شد و گوگل سایت شما را نسبت به رقبایتان برتری خواهد داد.

بک لینک در واقع لینک‌هایی است که از سایت‌های با کیفیت و محبوب که خودشان دارای اتوریتی بالایی هستند به سایت شما داده می‌شود.

معیار سنجش اعتبار و محبوبیت سایت‌ها توسط وب‌سایت معروف moz داده می‌شود. این عدد از ۰ تا ۱۰۰ به ترتیب از کمترین به بیشترین میزان محبوبیت سنجیده می‌شود.

اگر بخواهید نسبت به رقبای خودتان در گوگل جایگاه بهتری داشته باشید باید با یک استراتژی ثابت در مدت زمان حداقل ۱ سال به صورت مداوم برای سایت خود اقدام به ساخت بک لینک با ارزش کنید.

اخیراً وب‌سایت MOZ با آپدیت جدیدی که در سنجش اتوریتی دامین ارائه کرد وبمسترها را به شدت شوکه کرد اغلب وب‌سایت‌ها با افت شدید اتوریتی روبرو شدند البته معیار سنجش ماز گویا دچار تغییر جدی شد و وب‌سایت‌هایی که لینک‌های مشکوک زیادی برای سایتشان ایجاد کرده بودند مشمول این جریمه شدند که خرید بک لینک بی‌کیفیت نیز یکی از فاکتورهای این سایت اعلام شد.

البته افت این رتبه به هیچ عنوان به کاهش رنک وب‌سایت‌ها در گوگل ارتباطی نداشت و صرفاً معیاری بود که MOZ ارائه کرد و صرفاً برای سنجش کیفیت لینک‌های ایجاد شده است.

 

آیا سایت‌های دیگر خودشان به ما لینک نخواهند داد؟

از ابتدا منطق بک لینک گیری بدین صورت پایه‌ریزی شد که اگر سایت شما محتوای ارزشمندی داشته باشد که برای کاربران و یا مدیران سایت‌ها جالب و مفید باشد آن‌ها خودشان به صورت کاملاً طبیعی لینک سایت شما را در سایتشان به دیگران پیشنهاد بدهند و بدین صورت لینک سازی طبیعی انجام شود.

در عمل ولی این اتفاق هرگز و یا به ندرت اتفاق خواهد افتاد و اگر بخواهید بدین شکل در اینترنت فعالیت کنید به‌طور حتم رقبای شما با سرعت باورنکردنی نسبت به شما رشد خواهند کرد و نزد گوگل جایگاه بهتری خواهند داشت.

روش طبیعی بک لینک گیری معروف به White Hat SEO و لینک سازی به روش دستی توسط خود شما روشی کاملاً سیاه و غیرطبیعی خواهد بود ولی اگر بتوانید کاملاً طبیعی اقدام به لینک سازی کنید می‌توانید از مزایای بک لینک ساختن استفاده کرده و سایت شما در معرض پنالتی شدن هم قرار نگیرد.

پیشنهاد مدیر سرور: افزایش بازدید سایت با ۱۰ تکنیک عملی

 

مقادیر DA و PA در سایت‌ها به چه معنا هستند؟

همان‌طور که بالا اشاره کردیم توسط سایت MOZ به وب‌سایت‌ها از ۰ تا ۱۰۰ یک عددی داده می‌شود که بیانگر میزان محبوبیت آن‌هاست عددی که به DA داده می‌شود بیانگر میزان اعتبار کل سایت و PA نشانگر اعتبار هر یک از صفحات سایت شماست که به‌طور مجزا سنجیده می‌شود.

دامین اتوریتی

اصولاً خرید بک لینک به‌طورکلی کار درستی نیست و ما اونو تائید نمی‌کنیم ولی در مواقعی برای رشد سریع نیاز است تا دست به یکسری کارهای ریسکی زد که یکی از اون ها همین خرید بک لینک با کیفیت است.

 

آیا خرید بک لینک مضر است؟

این بحث بسیار جای صحبت دارد اغلب مقالاتی که مطالعه می‌کردم تا قبل از اینکه این آموزش رو تهیه کنم عقیده بسیاری از وبمسترها این بود که خرید بک لینک اصلاً کار درستی نیست و گوگل این مورد رو متوجه خواهد شد و سایت شما در خطر پنالتی شدن قرار خواهد گرفت.

آیا تا به حالا مثل من این سؤال رو از خودتان پرسیده اید چرا با علم به این قضیه هنوز هم سایت‌های فروش بک لینک به خوبی فروش می‌کنند و سایت‌های بسیار بزرگی هنوز دارند از این سایت‌ها برای وب‌سایت خودشان بک لینک تهیه می‌کنند؟

با تحقیقی که داشتم به این نتیجه رسیدم در وب فارسی برخلاف سایت‌های انگلیسی زبان، الگوریتم‌های گوگل به خوبی عمل نمی‌کنند و یا با تأخیر این اتفاق رخ میده و از همین ضعف بسیاری از سایت‌ها استفاده می‌کنند و تا گوگل بخواد خودش را وفق بده اونا بار خودشونو بستند و رفتند.

الآن کافیه یه سر به همین سایت‌های فروش بک لینک بزنید تا متوجه بشید چه حوزه‌های کاری قدرتمندی چون طراحی سایت، فروش هاست و … در این سایت‌های لینک دارند.

البته اگر شما هم بخواهید برای سایتتان اقدام به خرید بک لینک کنید باید از اصول صحیح اون باخبر باشید در غیر این صورت ممکن است خواسته یا ناخواسته سایت خودتان را نزد گوگل بی‌اعتبار کنید.

 

از چه سایت‌هایی بک لینک بخریم؟

ما به‌طور کلی مخالف کارهایی هستیم که منطق پشت آن برای یک مدت‌زمان طولانی نباشد و صرفاً رسیدن به نتیجه در یک زمان کوتاه مدنظر باشد.

خرید بک لینک نیز جز همین دسته از کارهایی است که به دنبال آن دید کوتاه مدت است ولی می‌خواهم به شما یکسری ملاحظاتی را بگوییم که اگر از آن‌ها پیروی کنید در این کار ریسک احتمال پنالتی شدن سایت شما بسیار کم خواهد شد.

ابتدا توسط ابزار moz و یا تولبار کروم سایت موردنظر خودتان را باز کنید و اطلاعاتی DA و Spam Score سایت را به دقت بررسی کنید. سایتی که دارای Spam Scroe خیلی بالایی است برای خرید بک لینک می‌تواند بدترین گزینه ممکن باشد.

spam score

این عدد نشان‌دهنده اسپمی بودن سایت و داشتن لینک‌های بی‌کیفیتی است که به جای سود رساندن به شما ضررهای قابل‌توجهی خواهد داشت.

مورد بعدی برای بررسی، تعداد لینک‌های خروجی یک سایت است که خود فاکتور مهمی در کیفیت یک سایت محسوب می‌شود حتماً شما هم بارها با سایت‌هایی برخورد کرده‌اید که لینک‌های بسیاری زیادی را درون سایت خود قرار داده و فقط هدفشان فروش بیشتر backlink است.

این سایت‌ها نیز سایت‌های مخربی هستند که برای گوگل کاملاً شناخته شده‌اند و گوگل دقیقاً می‌داند هدف این سایت‌های فروش بک لینک و کسانی هم که در این سایت‌های لینک قرار می‌دهند به دنبال سئو کلاه سیاه هستند.

بهتر است از سایت‌هایی لینک بگیرید که تعداد لینک‌های خروجی آن‌ها زیاد نباشد.

مورد سوم خرید بک لینک از سایت‌هایی است که در Site Wide خود به شما بک لینک می‌دهند.

این سایت‌های نیز برای شما لینک‌های بسیار بی‌کیفیت و آسیب‌زننده می‌سازند داشتن لینک در بخش‌های همچون سایدبار و یا فوتر که در تمامی صفحات داخلی یک سایت تکرار می‌شوند. درست است که تعداد کل بک لینک‌های شما را زیاد نشان می‌دهند ولی در Referring Domains تأثیری نداشته و از نظر گوگل کاری مشکوک و منفی است.

و در آخر نیز به طور کلی اگر قصد خرید بک لینک دارید از سایت‌هایی خوشنامی اقدام به تهیه کنید که نزد گوگل اعتبار و جایگاه بالایی دارند و به‌طور روزانه کاربران زیادی به آن‌ها سر می‌زنند.

 

خرید بک لینک دائمی یا موقت کدام بهتر است؟

خودتان را لطفاً لحظه‌ای جای گوگل قرار دهید. سایتی که به یک‌باره تعداد زیادی لینک برای سایت خود می‌خرد و بعد از زمان کوتاهی به هر دلیلی لینک‌ها حذف شوند به‌طور حتم گوگل متوجه این عمل شده و سایت موردنظر را از نمایش نتایج خودش به ازای آن کلمه کلیدی حذف خواهد کرد.

بک لینک‌های خریداری شده باید حداقل برای ۱ سال تمدید شوند. البته باز این مورد قطعی نیست و همه چی تجربی بوده و ممکن است برای سایت‌هایی که اعتبار بیشتری دارند این مدت کمتر و صدمات کمتری هم در صورت شناسایی داشته باشد.

 

خرید بک لینک خارجی و یا خرید بک لینک ایرانی؟

این مورد بسیار جای بحث دارد ولی چیزی که ما تجربه داریم اگر سایت شما برای کاربران فارسی زبان بهینه شده و محتواهای شما به زبان فارسی است باید درصد بیشتری از بک لینک‌های شما هم از سایت‌های ایرانی و فارسی زبان باشد.

اگر بک لینک پروفایل سایت شما تعداد قابل‌توجهی لینک ایرانی داشته باشد می‌توانید از بک لینک خارجی هم استفاده کنید. بهترین حالت استفاده از لینک‌های خارجی در سیستم لینک سازی از نوع PBN است که در آن به دلیل مخفی بودن روند لینک سازی احتمال پنالتی شدن بسیار کم است.

و در آخر نیز توصیه می‌کنیم اگر قصد لینک سازی دارید سعی کنید از روش ریپورتاژ آگهی استفاده کنید که جز خرید بک لینک دائمی محسوب شده و به شدت برای سایت شما سودمند است و نتایج آن فوق‌العاده است.

امیدوارم حالا با دیدی بازتر و رعایت فاکتورهای جدی در خرید لینک برای سایت خود بک لینک تهیه کنید. در زیر لیستی از برترین بک لینک‌های دائمی برای خرید را مشاهده می‌کنید که می‌توانید همین حالا سفارش دهید.

 

سوالات متدوال

آیا خرید بک لینک به سئو سایت کمک می کند؟

خرید بک لینک زمانی می تواند به سئو سایت کمک کند که کاملا اصولی و حرفه ای توسط متخصصان و بر اساس الگوریتم های گوگل ایجاد شده باشند.

خرید بک لینک انبوه می تواند به سئو سایت صدمه بزند؟

خرید بک لینک انبوه که کاملا غیر اصولی و به صورت بسیار سریع با تعداد بسیار بالا ایجاد می شوند می توانند سایت شما را پنالتی کنند و یاید از اینگونه خدمات به شدت پرهیز کنید.

خرید بک لینک خارجی بهتر است یا ایرانی؟

این مورد جز مباحث تخصصی است که باید توسط شرکت و متخصصن حرفه ای بررسی شده و بر اساس وب سایت مشتریان و نوع خدمات آنها تعیین شود.

بعد از چه مدت تاثیرگذاری بک لینک نمایان می شود؟

معمولا تاثیرات ساخت یک لینک حرفه ای بعد از ۳ ماه ظاهر شده و مشتریانی که خدمات ساخت بک لینک را از ما تهیه کرده اند معمولا کمتر از ۲ ماه هم نتایج فوق العاده ای دریافت کرده اند.

سرویس‌های خرید بک لینک دائمی

40 بک لینک قوی با اتوریتی بالا ۷۰
500,000 تومان
مدت زمان تحویل ۱۵ روز کاری
شامل بک لینک دانشگاهی
شامل بک لینک دولتی
دامین اتوریتی بالا ۷۰
لینک های ایرانی و خارجی
بک لینک دائمی
لینک Dofollow
بر اساس الگوریتم گوگل
انکرتکست ترکیبی
تاثیرگذاری بسیار سریع
ثبت سفارش
بک لینک PBN فوق العاده قدرتمند
1,700,000 تومان
مدت زمان تحویل ۳۰ روز کاری
مختص کلمات کلیدی پر رقابت
ساختار پیچیده هرمی
انکرتکست ترکیبی
افزایش اتوریتی Tier1-3
تضمین صفحه اول گوگل
بک لینک فالو
بک لینک دانشگاهی و دولتی
بک لینک دائمی
تحویل هرم بک لینک در پایان پروژه
ثبت سفارش

4 دیدگاه برای “خرید بک لینک قدرتمند و دائمی [تضمین صفحه ۱ گوگل]

  1. رسانه امین گفته:

    سلام خیلی ممنون از مطلب فوق العاده ای که ارائه دادین من سایت شما بوکمارک کردم و از این ببعد یک دنبال کننده همیشگی سایت شما هستم و اقعا مطالب مفید و بدرد بخوری رو ارائه دادین

    • حسین محمدپور گفته:

      سلام در سایتهایی که اتوریتی بالا دارند تلفیقی از سایتهای ایرانی و خارجی، این خدمات بک لینک هستش و رپورتاژ آگهی محسوب نمیشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *