اگر با دغدغه همیشگی پنالتی شدن گوگل مواجه هستید و همچنین به دنبال رشد سریع کسب‌وکار خودتانید این وبینار پاسخی به سؤال همیشگی شماست.

در این وبینار قرار هستش درباره استراتژی بک لینک سازی در سال ۲۰۱۹ صحبت کنیم. روش‌هایی که ۱۰۰ درصد باعث افزایش رتبه سایت شما شده و خطر پنالتی شدن در آن‌ها تقریباً به ۰ میل می‌کند.

افزایش ترافیک سایتاگر هنوز به روش‌های قدیمی و با استفاده از انکرتکست برای سایت خودتان لینک سازی می‌کنید و انتظار پیشرفت دارید در این وبینار اطلاعات کاملاً متفاوتی را خواهید دید. اطلاعاتی که ذهنیت شما را کاملاً تغییر خواهد داد.

یکی از دلایل عدم رشد سایت‌ها در سال‌های اخیر عدم آگاهی از الگوریتم‌های جدید گوگل است، مدیران این وب‌سایت‌ها با دانش قدیمی خود به دنبال کسب نتیجه از گوگلی هستند که امروزه هیچ شباهتی حتی به یک یا دو سال پیش خود هم ندارد چه برسد چندین سال پیش، اگر به دنبال متحول کردن سئو سایت خودتان هستید و افزایش فروش از دیگر اهداف شماست این وبینار تخصص را به شدت به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

در این وبینار به چه مواردی خواهیم پرداخت:

  1. آپدیت‌های جدید گوگل
  2. استراتژی جدید و آزموده شده بک لینک سازی در سال ۲۰۱۹
  3. انواع پنالتی گوگل
  4. روش قطعی خروج از پنالتی گوگل (نمونه اجرا شده در مدیر سرور)
  5. پیدا کردن لیست بی‌شماری از بک لینک‌ها به صورت رایگان
  6. تعیین هدف و چینش استراتژی لینک بیلدینگ برای سایت

 

آموزش این وبینار در چه سطحی است؟

قراره در این وبینار به دور از اطلاعات پیش پا افتاده و ابتدایی به مباحث حرفه‌ای و نکات کاربردی در حوزه بک لینک سازی بپردازیم. اگر حداقل آشنایی ابتدایی با سئو داشته باشید این وبینار کمک بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

 

چطور در وبینار حضور پیدا کنم؟

پس از ثبت‌نام در وبینار، لینک شرکت در این وبینار برای شما در بخش “بلیط های من” در سایت ایوند قرار خواهد گرفت و در ساعت تعیین شده (ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) روی دکمه “ورود به وبینار” کلیک کرده و در وبینار شرکت کنید.