آیا تا به حال توجه کردید چرا اغلب سایت‌های موفق ایرانی از سیستم مدیریت محتوا یا سایت ساز وردپرس استفاده می‌کنند؟ آیا این موفقیت‌ها اتفاقی است؟

اصلاً دلیل فروش زیاد این سایت‌ها در چه چیزی خلاصه شده؟ جواب: در لندینگ پیج یا صفحات فرود آن‌ها+ سیستم ایمیل مارکتینگ

سایت‌هایی چون همیار وردپرس، مدیر سبز، عباسمنش و… که درآمدهای میلیاردی دارند یک تریبون بسیار قوی دارند که در هر زمانی که اراده کنند می‌توانند با ارسال یک ایمیل به مشتریان خود فروش‌های چند صدمیلیونی داشته باشند.

 

سایت های موفق ایرانی

 

یک مثال واقعی از قدرت ایمیل مارکتینگ و داشتن یک تریبون قدرتمند:

اگر مخاطبان سایت شما چیزی در حدود ۱۰۰۰۰۰ نفر باشند و شما با یک لندینگ پیج قوی توانسته باشید اطلاعات این تعداد مخاطبان حقیقی را در سایتتان دریافت کنید اگر یک محصول ۱۰۰ هزار تومانی داشته باشید و تصمیم بگیرید امروز با یک اطلاع‌رسانی به مخاطبانتان فروش خوبی ایجاد کنید چه اتفاقی در عمل رخ خواهد داد.

درآمد از ایمیل مارکتینگحدود ۳۰% از این تعداد مخاطبین ایمیل شما را باز خواهند کرد. یعنی ۳۰۰۰۰ نفر، اگر شما با تکنیک‌های حرفه‌ای ایمیل نویسی هم آشنا باشید در یک شرایط ایده آل چیزی در حدود ۲۰ تا ۳۰% از این تعداد روی لینک شما کلیک کرده و وارد سایت شما خواهند شد یعنی ۹۰۰۰ نفر حالا با نرخ تبدیل ۱% هم اگر فروش درون سایت شما ایجاد بشه یعنی شما در بدترین حالت تونستید ۹۰ فروش ۱۰۰ هزارتومانی در سایتتان ایجاد کنید که می‌شود ۹ میلیون تومان البته این اعداد برای یک محصول ارزان قیمت و با نرخ تبدیل پایین در نظر گرفته شده حالا اگر یک محصول ۱ میلیون تومانی داشته باشید فروش شما به ۹۰ میلیون تومان خواهد رسید.

اعداد و ارقام اعلام شده کاملاً حقیقی هستند و سایت‌هایی که قبل‌تر نام آن‌ها را بردیم حتی در مواردی چندین برابر این ارقام را نیز از همین طریق به دست می‌آورند.

ساخت یک تریبون قدرتمند با یک لندینگ پیج شروع میشه، جایی که ما در ازای دریافت ایمیل و اطلاعات بازدیدکنندگان سایت به آن‌ها یک هدیه رایگان و ارزشمند می‌دهیم.

ساخت یک لندینگ پیج قوی که توانایی جذب کاربران زیادی رو داشته باشه و بتونه ماهانه چند صد تا چندین هزار ایمیل برای شما جمع‌آوری کنه کار چندان ساده‌ای نیست. نکات ریز و ظریفی در ساخت اونها وجود داره که اگر بتوانید آن‌ها را در صفحه فرود خود لحاظ کنید یک‌قدم بسیار مهم در موفقیت و فروش باورنکردنی در وب سایتتان برداشتید.

در کارگاه تکنیک ساخت لندینگ پیج حرفه‌ای در وردپرس از ۰ تا ۱۰۰ ساخت یک صفحه فرود جذاب رو به شما آموزش خواهیم داد تا با کمترین هزینه و بدون نیاز به شرکت‌های طراحی سایت خودتان بتوانید این صفحات را طراحی کنید.

 

در این کارگاه رایگان که ارزش واقعی آن ۵۰۰۰۰۰ تومان است ما علاوه بر نحوه ساخت لندینگ پیج در رابطه با مباحث زیر نیز صحبت خواهیم کرد:

  • تکنیک و رموز ساخت یک لندینگ پیج جادویی
  • نحوه طراحی یک عکس موکاپ تأثیرگذار برای لندینگ پیج
  • نحوه ساخت یک A/B تست بدون نیاز به سایت‌های واسط و فقط توسط وردپرس
  • نحوه ساخت Goal در آنالیتیکس و تحلیل و اعلام برنده A/B تست

این کارگاه به افراد متخصص و کسانی که یک سایت وردپرسی فعال دارند به شدت توصیه می‌شود.