بسیاری از شرکت‌هایی که در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می‌کنند با ادعای غیرحرفه‌ای بودن تضمین سئو سایت از نتیجه مورد انتظار کارفرما شانه خالی می‌کنند که عملاً این کار به مراتب غیرحرفه‌ای‌تر است.

 توجه:  اگر کار سئو سایت شما را یک تیم حرفه‌ای انجام دهد که در این زمینه متخصص باشد و دقیقاً بداند که از کجا باید شروع کند و چطور به هدف تعیین شده دست یابد چه دلیلی می‌تواند بر عدم تضمین دادن باشد؟!

تیم مدیر سرور در ابتدا با آنالیز دقیق سایت مشتریان از نظر زیر ساخت فنی سایت، محتواهای منتشر شده و ده‌ها فاکتور دیگر اگر سایت موردنظر پتانسیل مناسب برای سئو شدن را داشته باشید منجر به عقد قرارداد خواهد شد.

گارانتی خدمات سئو سایت
شرایط قبول پروژه سئو سایت

در تیم مدیر سرور به هیچ عنوان صرفاً بر اساس منافع مالی تمامی پروژه‌های درخواستی منجر به قرارداد نخواهد شد و ممکن است بسیاری از سایت‌ها بعد از بررسی از سمت ما رد شوند.

چون معتقدیم کاری را شروع خواهیم کرد که  ۱۰۰%  از به نتیجه رسیدن آن مطمئن باشیم.اگر فکر می‌کنید سایت شما پتانسیل مناسب برای سئو شدن و رسیدن به صفحه اول گوگل را دارد همین حالا برای مشاوره رایگان تلفنی با ما تماس بگیرید.

مراحل ابتدایی اخذ پروژه سئو و بهینه سازی سایت

ابتدا برای شناسایی نقاط قوت و ضعف سایت شما یک آنالیز تخصصی صورت خواهیم داد در این مرحله اگر سایت شما موارد مورد انتظار ما را به خوبی پشت سر بگذارد سایت شما وارد پروژه عقد قرارداد خواهد شد.

در مرحله بعدی با هماهنگی با کارفرما یک جلسه برای عقد قرارداد و مشاوره تخصصی خواهیم داشت.پروژه سایت شما وارد فاز اجرایی شده و هماهنگی‌های لازم با شما صورت خواهد گرفت.

گزارش‌های دقیق و آماری از روند رشد فعالیت سایت هر ماه به شما ارائه خواهد شد.در پایان نیز پروژه تا حصول نتیجه ادامه یافته و در نهایت کار تحویل کارفرما می‌شود.

blank

خدمات بهینه سازی سایت

تکنیکال سئو
1 میلیون تومان
آنالیز دقیق ساختار سایت
رفع ارورها و مشکلات سایت
افزایش سرعت سایت
نصب و تنظیمات افزونه سئو
نصب ابزارهای آنالیز و مانیتورینگ
بهینه سازی تگ های مهم سایت
مشاوره و انتخاب کلمات کلیدی
بهینه سازی UX سایت
حذف Junk Pages
1 ساعت آموزش و مشاوره رایگان
بهبود استراکچر دیتا
سئو خارجی (کلمه کلیدی)
2 میلیون تومان
چیدن پلن و استراتژی لینک سازی
ساخت رپورتاژ اگهی های قدرتمند
تحلیل و آنالیز دقیق رقبا
گزینش یک کلمه کلیدی اساسی
1 جلسه مشاوره و آموزش رایگان
تولید یک محتوای کاملا سئو شده
رهگیری رشد کلمه کلیدی در گوگل
ارائه گزارش کار ماهانه به کارفرما
ساخت بک لینک ها دانشگاهی
ساخت بک لینک های دولتی
رفع پنالتی سایت

برای دریافت  مشاوره رایگان  و خدمات بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرید

سوالات متدوال

هزینه سئو و بهینه سازی سایت من چقدر می‌شود؟

هزینه بهینه سازی سایت بسته به رقابتی بودن و زمان موردنیاز برای کار روی کلمه کلیدی محاسبه شده و از ۳ تا ۳۰ میلیون متغیر خواهد بود.

مدت زمان موردنیاز برای سئو سایت من چند مدت است؟

سئو سایت یک پروسه زمان‌بر است که با توجه به تجاربی که در پروژه‌های قبلی داشتیم بهترین زمان برای کسب نتیجه موردنظر مشتری چیزی در حدود ۳ تا ۶ ماه با توجه به سختی کلمه کلیدی متغیر خواهد بود.

آیا از کارهای انجام شده بر روی سایت به ما گزارشی داده خواهد شد؟

بله هر ماه به صورت مکتوب تمامی کارهایی که برای سئو روی سایت شما انجام شده به صورت کلی یک گزارش به شما خواهیم داد.

آیا بعد از سئو شدن سایت می‌توانیم با شما در ارتباط باشیم؟
بعد از حصول نتیجه موردنظر و تحویل کار به مشتری در مواقع موردنیاز تا رفع مشکل با شما خواهیم ماند و این را در عمل اثبات خواهیم کرد.