خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی [ لود زیر ۲ ثانیه ]

اخیرا گوگل اعلام کرده که یک معیار بسیار مهم را به معیارهای رتبه‌بندی وب‌سایت اضافه کرده است. این معیار به‌طور مستقیم بر تجربه کاربری اثر خواهد گذاشت. معیاری به نام سرعت لود شدن سایت! امروزه کاربران اینترنت به‌قدری مشغله دارند که فرصت چندانی برای منتظر ماندن در این فضا ندارند؛ بنابراین در بسیاری از موارد، اگر لود شدن اطلاعات شما از سه ثانیه بیشتر طول بکشد؛ مشتری خود را از دست خواهید داد. ما در مدیر سرور قدر این ثانیه‌های طلایی را می‌دانیم؛ زیرا لحظه‌لحظه زمان می‌تواند سکه‌ای در قلک فروش و ترافیک سایت شما باشد.

ثبت سفارش مشاوره رایگان
خدمات افزایش سرعت سایت وردپرس

خدمات افزایش سرعت سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

مدیر سرور چه خدماتی را برای افزایش سرعت سایت وردپرسی ارائه می‌دهد؟

تیم ما در مدیر سرور تمامی فاکتورهای گوگل را در نظر گرفته و از پیشرفته‌ترین ابزارها برای بهبود سرعت سایت استفاده می‌کند. کافی است صفر تا صد وب‌سایت خود را به ما بسپارید و درنهایت سرعت لود باورنکردنی را برای سایت شما تحویل‌تان دهیم! خدمات زیر تنها گوشه‌ای از کارهایی هستند که ما در مدیر سرور برای رسیدن به موفقیت به شما ارائه می‌دهیم.

آنالیز سرعت سایت - خدمات سئو

آنالیز کامل اولیه توسط GTMetrix و معیار لایت هاوس

دو ابزار اولیه تیم ما در مدیر سرور برای سنجش سرعت سایت و عوامل تاثیرگذار بر روی آن، GTMetrix و معیار لایت هاوس هستند. ما با استفاده از GTmetrix، مقدار زمان موردنیاز برای لود شدن هر قسمت از سایت شما را بررسی کرده و یک گزارش کامل از آن را به دست می‌آوریم.همچنین معیار لایت هاوس به ما کمک می‌کند تا بفهمیم که یک کاربر در نقطه‌ای با کمترین سرعت اینترنت و با یک دستگاه بسیار قدیمی، چقدر باید برای استفاده از اطلاعات سایت شما صبر کند. به‌این‌ترتیب خواهیم فهمید که سرعت پایین سایت از کجا نشات گرفته و می‌توانیم مسیر لود شدن وب‌سایت شما را هموارتر کنیم.

استفاده از ابزارهای اختصاصی برای بهینه‌سازی سرعت سایت

ما در مدیر سرور می‌دانیم که کلید موفقیت شما در مسیر افزایش سرعت سایت وردپرسی، منحصربه‌فرد بودن است. به همین دلیل ابزارهای اختصاصی با سایت شما در نظر می‌‌گیریم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید رقبای خود را پشت سر گذاشته و اطلاعات خود را در کسری از ثانیه، بر روی صفحه‌نمایش دهید.ما متناسب با سایت شما از پلاگین و ابزارهای خاصی استفاده می‌کنیم که کامل با شرایط و قالب سایت شما هماهنگ بوده و این مورد برای هر یک مشتریان متفاوت می‌باشد.

خدمات افزایش سرعت سایت
بکاپ گیری از سایت - خدمات سئو

گرفتن بک‌آپ کامل قبل از شروع کار

اگر در هر مرحله‌ای از کار، اطلاعات شما به هر دلیلی از دست رفت؛ اصلا جای نگرانی نیست؛ زیرا در مدیر سرور، پیش از شروع هر کاری، یک بک‌آپ کامل از اطلاعات گرفته می‌شود. به‌این‌ترتیب در صورت از دست رفتن اطلاعات، از بازگشت شما به نقطه صفر جلوگیری خواهد شد.برای ما بسیار مهم است در هر شرایطی حفظ وضعیت کنونی سایت مشتریان اولویتمان باشد پس برای این مورد قبل از شروع هر کاری از آخرین اطلاعات سایت پشتیبان تهیه خواهد شد.

تحلیل دقیق عوامل منفی تاثیرگذار در سرعت سایت

تیم بهبود سرعت سایت وردپرسی در مدیر سرور، از تعداد زیادی افراد متخصص تشکیل شده که همه عوامل منفی تاثیرگذار در سرعت سایت را می‌شناسند و به‌دقت آن را تحلیل می‌کنند. به همین دلیل است که ما می‌توانیم همیشه بهترین راه‌حل‌ها را برای از بین بردن عوامل منفی ارائه دهیم.بسیاری از مشکلات وب‌سایت‌ها کاملا مخفی هستند و دقیقا همین موارد هستند که افت شدید سرعت لود سایت را باعث می‌شوند ما در مدیر سرور در سریعترین زمان با یافتن و حل این مشکلات سایت شما را به گرید A خواهیم رساند.

عوامل تاثیرگذار در افزایش سرعت سایت
افزایش سرعت سایت وردپرس توسط مدیر سرور

عملیات دستی افزایش سرعت سایت

یکی دیگر از حربه‌های اختصاصی تیم ما در مدیر سرور برای افزایش سرعت سایت وردپرسی، انجام عملیات بهینه‌سازی به صورت دستی است.ابزارهای افزایش سرعت سایت وردپرسی هرچقدر هم که قدرتمند باشند ماشین‌های برنامه‌ریزی‌شده‌ای هستند که بر اساس عوامل شناخته‌شده در کاهش سرعت سایت کار می‌کنند؛ بنابراین اگر مسئله‌ای که باعث کند شدن سرعت وب‌سایت شما شده است در این ابزارها لحاظ نشده باشد، قدرت برطرف کردن آن را نخواهند داشت.
ما در مدیر سرور با انجام عملیات دستی، شر هر عامل مزاحمی را از سر وب‌سایت شما کم می‌کنیم.

ارائه راهکارهایی برای حفظ وضعیت و بهبود سرعت بعد از اتمام پروژه

گوگل همه معیارهای خود را برای رتبه‌بندی سایت بر اساس تجربه کاربری، در فهرستی به نام Core Web Vitals منتشر کرده است. این فهرست همیشه در حال به‌روزرسانی است.به همین دلیل تیم ما در مدیر سرور، هیچ‌گاه شما را در مسیر بهبود سرعت سایتتان تنها نگذاشته و بعد از اتمام پروژه، راهکارهایی را برای حفظ و بهبود سرعت سایت در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید گام‌به‌گام با به‌روزرسانی معیارهای گوگل حرکت کنید.

Website speed

سرعت در تحویل پروژه، ضامن بهبود سرعت سایت

زمانی که صحبت از افزایش سرعت سایت وردپرسی به میان می‌آید؛ ثانیه‌ها و صدم ثانیه‌ها اهمیت پیدا می‌کنند؛ بنابراین اگر شما ناچار شوید برای بهبود سرعت سایت خود زمان زیادی صرف کنید؛ به همان اندازه از رقبای خود عقب خواهید ماند. دقت کنید که زمان برای شما صبر نمی‌کند؛ پس باید پابه‌پای آن حرکت کنید. مدیر سرور برای بهبود سرعت سایت شما تنها به ۳ روز زمان نیاز دارد؛ بنابراین شما برای موفقیت کسب‌وکارتان در اینترنت، از زمان استارت زدن تا رسیدن به مقصد، تنها سه روز فاصله دارید.

تعرفه خدمات افزایش سرعت سایت

سوالات متداول

پاسخ سؤالاتی که ممکن است برای شما پیش‌آمده باشد

استفاده از سرور اشتراکی برای سایت‌هایی با بازدید بالا، استفاده از هاست کند، استفاده بیش‌ازحد از پلاگین‌ها، عدم بهینه‌سازی تصاویر، تبلیغات، قالب سایت

افزونه WP Fastest Cach، Autoptimize، Smush، Advanced Database Cleaner

استفاده از هاست و سرور پرسرعت، انتخاب یک تیم قدرتمند برای بهبود سرعت سایت، به حداقل رساندن افزونه‌ها و بهینه‌سازی آن‌ها، استفاده از افزونه‌های سریع

یکی از مهم‌ترین عوامل در بهبود تجربه کاربری، بهبود سرعت سایت است. در آمار ارائه‌شده از گوگل در سال ۲۰۲۰، تجربه کاربری و سرعت لود سایت، از عوامل تاثیرگذار بر رتبه آن بوده‌اند؛ بنابراین خیلی زود باید به فکر بهبود سرعت سایت وردپرسی خود باشید.

این پروژه‌ها برای سایت‌های ساده معمولا به یک تا دو روز و برای سایت‌های پیچیده‌تر، حدود سه تا چهار روز زمان نیاز دارند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۷۰

دانلود رایگان دوره تیریک‌های پیشرفته سئو

هشت جلسه آموزش خالص و حرفه‌ای
دانلود ویدیو
شما یک دانشجو ارزشمند هستید
close-link

دانلود دوره رایگان سئو

به همراه تیریک‌های پیشرفته
مدت دسترسی به دوره: فقط برای ۳ روز
دوره ای 100 درصد کاربردی و حرفه‌ای
دانلود رایگان دوره
close-link