ارتقا کاستم بیلد در دایرکت ادمین

ارتقا کاستم بیلد در دایرکت ادمینبا ارتقا کاستم بیلد در دایرکت ادمین به ورژن 2 شما به‌راحتی می‌توانید با کانفیگ دایرکت ادمین موارد دلخواه خود را اعمال نمایید.

یکی از آسان تربن راه‌های کانفیگ و مدیریت پنل دایرکت ادمین استفاده از Custombuild می‌باشد.

توسط این ویژگی و با ادیت موارد موردنیاز در فایل Options.conf به راحتی می‌توانید یک سرویس را نصب، حذف، آپدیت و یا کامپایل مجدد نمایید آخرین نسخه کاستوم بیلد ورژن 2 آن می‌باشد که امکاناتی نظیر کنترل و نصب کامل Ngins و Suhosin و بسیاری از سرویس‌های دیگر را می‌توان به آن اشاره کرد.

Custombuild ابزاری قدرتمند بوده که انجام امور کانفیگ سرویس های شبکه بر روی سرور شما را به راحتی و بدون انجام مراحل پیچیده فراهم ساخته و شما در کسری از دقیقه خواهید توانست هر تغییری را در سرویس های نصب شده بر روی سرور اعمال کنید و ماژول های موردنظر خود را به آن ها اضافه و یا از آن ها حذف کنید.

 

مراحل ارتقا کاستم بیلد در دایرکت ادمین

برای ارتقا کاستم بیلد در دایرکت ادمین باید با دسترسی روت از طریق SSH به لینوکس لاگین نمایید و سپس دستورات زیر را وارد نمایید.

cd /usr/local/directadmin
mv custombuild custombuild_1.x
wget -O custombuild.tar.gz http://files.directadmin.com/services/custombuild/2.0/custombuild.tar.gz
tar xvzf custombuild.tar.gz
cd custombuild
./build
./build all d
./build rewrite_confs

چنانچه تمایل داشته باشید تمامی کانفیگ های مربوط به فایل Options شما دوباره بدون کم کاستی لحاظ شود توصیه می‌کنیم بکاپ این فایل را در مسیر فولدر Custombuild جدید جایگزین نمایید و بعد دستور نصب را پیگیری نمایید.

بدیت صورت تمامی تغییرات اعمالی گذشته شما توسط ورژن جدید کاستم دوباره بر روی سرور ایجاد می شود و دوباره مجبور به کانفیگ مراحل وقت گیر گذشته نیستید.

حال برای اطمینان از ارتقا custombuild دایرکت ادمین دستور زیر را در مسیر دایرکت ادمین خود وارد نمایید چنانچه خروجی نمایش داده شده عدد 2 بود یعنی شما کار خود را در روند ارتقا کاستم بیلد به درستی انجام داده اید.

آموزش چقدر برای شما مفید بود؟
[مجموع: 0 میانگین: 0]
حسین محمدپور

از سال 1388 تاکنون با انجام پروژه‌های متعدد سئو و رساندن سایت‌های مختلف به صفحه اول گوگل تصمیم گرفتم دانش و تخصص چندساله خودم در این حوزه را در قالب دوره‌های تخصصی سئو و دیجیتال مارکتینگ در اختیار وبمسترها قرار دهم. در حال حاضر با برگزاری دوره، مشاوره، انجام پروژه‌های سئو به مدیران سایت‌ها کمک می‌کنم تا کسب‌وکار موفق و پربازده‌تری داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان آموزش تکنیک های جادویی سئو در سال 2019

روش‌هایی که سئوکاران نمی‌خواهند شما بدانید!
فقط یک گام تا آشکار شدن راز سئوکارها فاصله دارید
دانلود رایگان کتاب
نگران نباشید، ایمیل مزاحم نمیفرستیم
close-link

دانلود رایگان دوره صوتی سئو سایت

9 تکنیک افزایش بازدید سایت تا 1000% بدون تولید محتوای جدید
دانلود دوره
ایمیل شما نزد ما یک امانت بزرگ است
close-link

دانلود رایگان فایل PDF آموزش

همین حالا فایل این آموزش را بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید
دانلود فایل
ایمیل شما نزد ما امانت بزرگی است.
close-link